Modern teknolojide ki son gelişmeler

Instagram Hesap Dondurma Linki

0

Toplam kullanıcı sayısı 1 milyardan fazla olan sosyal medya uygulaması Instagram, hesaplarınızı istediğiniz zaman dondurma ve silme gibi özellikleri sizlere sunuyor. Birçok kullanıcı, ınstagram hesaplarını nasıl donduracaklarını ya da kalıcı olarak kapatacakları hakkında cevap aramakta. Teknorble.com olarak sizlere bu bilgileri derledik. İşte 2020 innstagram hesap dondurma ve kapatma linki;

Instagram Hesap Dondurma/Geçici Kapatma

Hesabınızı geçici olarak kapattınız zaman, profiliniz, fotoğraflarınız, yorum ve beğenileriniz siz hesabınızı tekrar aktif hale getirene kadar gizlenir. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdiğiniz zamansa, hesabınız ve ayarlarınız, en son bıraktığınız gibi olacaktır.

Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Adım adım ınstagram hesabınızı nasıl donduracağınızı anlattık.

Instagram hesabınızı geçici olarak kapatmak için tıklayınız. (Instagram hesap dondurma linki)

  • instagram.com adresine bir mobil ya da masaüstü tarayıcıdan bağlanın. Eğer mobil uygulamadan giriş yaparsanız, bu sekmeye dondurma sekmesine ulaşamazsınız.
  • Siteye girdikten sonra profilinize girin ve profili düzenle diyin.
  • Ekranda aşağıya doğru inin ve sağ altta bulunan hesabımı geçici olarak kapat’a dokunun ya da tıklayın.
  • Bu aşamada instagram sizlere “Hesabını neden kapatıyorsun?” sorusunu soracaktır. Bu soruya yanda bulunan açılır menüde bulunan seçeneklerden bir tanesini seçerek cevap verin.
  • Seçimini yaptıktan sonra tekrar şifrenizi girmeniz gerekecek. (Seçim yapmadığınız sürece hesabımı kapat butonu gözükmeyebilir.)
  • Şifrenizi girdikten sonra, hesabımı kapat butonuna tıklamanız, hesabınızı geçici olarak kapatacaktır.

Bu adımları gerçekleştirmek için, hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Giriş bilgilerinizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum kısmından mail adresinizi girerek yarım alabilirsiniz.

instagram-hesap-dondurma

Eğer hesabınızı kapatmak yerine gönderilerinizi herkesin görmesini istemiyorsanız, hesap gizliliğinden hesabınızı kısıtlayabilirsiniz.

Hesabınızı geçici kapatmak yerine kalıcı olarak kapatmak ya da instagram üzerinden hesabınızı silmek istiyorsanız, tıklayınız.

Resmi instagram hesabı;

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.